Allah’ı kıyamete zorlama çabasında olan Şeytanın müttefiki satanisteler İnsan ve kâinatın doğasına açtıkları savaşa yeni boyut kazandırma peşindeler. Ve unutmayınız CORONA ile mücadele sürecinde SATANİSTLERİN hedefi insanlığa ve doğaya karşı operasyona dönüştürmektir.

Korkutarak ve tehditler üzerinden insan doğasının asla kabul etmeyeceği “Yeni normali” dayatmak, yapay zekâ ile robotları tanrılaştırmak, insanı robotların emrine vermek, Dünya nüfusunu azaltmak sentetik aşı, sentetik ilaç, sentetik gıda ve sentetik beslenme…

Laboratuvar ’da üretilen sentetik doku, sentetik insan, sentetik et, bunun için hayvanlar dünyasını tüketmek…

Ve unutmayınız korona ile mücadele sürecini satanistlerin hedefi; insanlığa ve doğaya karşı operasyona dönüştürmektir! Korkutarak ve tehditler üzerinden insan doğasının asla kabul etmeyeceği “yeni normali” dayatmak.

Ve dijital üzerinden insanı tek tek teslim alıp insanlık dini (post hümanizmi) ile hanifliğe karşı, yani Nemrut’un Hz. İbrahim’e, Firavununun Hz. Musa’ya Ebu Cehil, Ebu Leheb’in Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’e açtığı savaşın 21.Yüzyılda ki savaşıdır.

Ve müjdeler olsun kaybettiler… 

Ancak bugün unutmadan ve uyanık olmakla yükümlüyüz maddeyi amaç edinen ruhlarla maddeyi araç edinen insanlığa, maddenin bereketinden hayır üreten iki medeniyet; çatışıyor bütün dünya da…