“BİROL ŞAHİN’E “DENSİZ” DEDİ… “BİROL ŞAHİN’E “DENSİZ” DEDİ…

1-249

31 Mart yerel seçimlerine yönelik geri sayım devam ederken, seçimlerin iddialı partisi MHP, düzenlediği aday tanıtım toplantısıyla, merkez, ilçe ve belde Belediye Başkan Adaylarını kamuoyuna tanıttı.

3-193

Partililerin yoğun ilgi gösterdiği aday tanıtım toplantısında konuşan MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Yılmaz Eser, doğru, dürüst ve şeffaf belediyecilik anlayışını Düzcelilerle tanıştıracaklarını söyledi.

4-146

Konuşmasına, MHP lideri Dr. Devlet Bahçeli ve MHP İl Teşkilatına teşekkür ederek başlayan Eser, “Bu kutsal davada, doğup büyüdüğüm Düzcemiz’e hizmet etme fırsatı bana verildiği için başta liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli Bey’e hürmet ve sadakatimi belirtmek istiyorum.  Aynı zamanda adaylık sürecinde bana verdikleri destekten ötürü, İl Başkanımız İlhami Caboğlu ve Düzce’deki tüm teşkilat mensuplarına teşekkürlerimi sunarım.  Seçim sürecinde çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız. Herkesi kucaklayıp, mutlaka hep birlikte başaracağız. Az ve çoktur, basit zordur… Hizmeti merkezde sınırlı bırakmayacağız, girilmeyecek mahalle ve sokak arası bırakmayacağız. Doğru, dürüst ve şeffaf belediyecilik anlayışı halkımıza buluşturacağız. Üretken olacağız, ulaşabilir olacağız, ihtiyacı olana soracağız. Ayırmadan, ayrıştırmadan herkesi kucaklayacak Milliyetçi Hareket Partisi ve Düzce‘ye layık olacağız” dedi.5-104

Yılmaz Eser’in bu konuşması, toplantıya katılan partililerce uzun süre ayakta alkışlandı.

HABER: Savaş ARI