Kongreler ile ilgili açıklama yapan İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, 3. Olağan kongrelerini her ilçede büyük bir şenlik havasında ve yoğun katılımla gerçekleştirdiklerini belirtti.

Er, “Teşkilatlanmaya başladığımız ilk günden bu güne kadar mensubu ve yöneticisi olmaktan büyük onur duyduğum İYİ Parti Düzce Teşkilatları 3. Olağan kongrelerini her ilçede büyük bir şenlik havasında ve yoğun katılımla gerçekleştirmiştir. Bu süreci inşallah il kongremizle de taçlandıracağız. Bu vesile ile bugüne kadar teşkilata emek vermiş tüm üyelerimize ve yöneticilerimize teşekkür ediyor, yeni seçilen ilçe başkanlarıma yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum.’’ dedi.

Sonuçlanan kongreler neticesinde Merkez İlçe Başkanlığına Av. Hakan Deniz, Akçakoca İlçe başkanlığına Av.Behçet Alkan Lokum, Yığılca İlçe Başkanlığına Hüseyin Temizel, Çilimli İlçe Başkanlığına Melik Çekiç, Cumayeri İlçe Başkanlığına Sunay Yaldız , Gümüşova İlçe Başkanlığına Ramazan Özdemir , Kaynaşlı İlçe Başkanlığına Engin Hendan ve Gölyaka İlçe Başkanlığına İsmail Baklacı seçildi.

İl kongresinin de Ocak ayı içerisinde yapılacağı bilgisine ulaşıldı.

Editör: Savaş ARI