banner851

banner955

“AİLEMİZ GENİŞLİYOR…”

Kısa bir süre önce ikiz torunları dünyaya gelen Kaynaşlı Belediye Başkanı Birol Şahin, ikinci kez dede olmanın mutluluğunu yaşıyor. Geçtiğimiz yıl ekim ayında İbrahim Çelik ile dünya evine giren Şahin’in kızı Merve Çelik, kız çocuğu dünyaya getirdi.

Kaynaşlı 07.08.2021, 16:00 07.08.2021, 17:11
1807
banner986

Geçtiğimiz yıl dünya evine giren Birol Şahin’in kızı Merve ve İbrahim Çelik çiftinin kız çocukları oldu. Kısa bir süre önce ikiz torunları dünyaya gelen Birol Şahin ve ailesi büyük mutluluk yaşarken, Merve ve İbrahim Çelik çifti, kız çocuklarına Elif Sare adını verdi.

Toplam 6 torunu olan Başkan Şahin, yaşadığı mutluluğu Öncü Haber’den Savaş Arı’ya anlattı. Dünyaya gelen torunu Elif Sare bebeğin kendisini ve ailesini mutlu ettiğini söyleyen Şahin, “Ailemiz çok şükür genişliyor. Bildiğiniz gibi, kısa bir süre önce ikiz torunlarım dünyaya gelmişti. Şimdi ise kızım Elif Sare adını koydukları kız çocuğu dünyaya getirdi. Bu da beni ve ailemi çok mutlu etti tabii. Elif Sare bebekle birlikte, 6 torunum olmuş oldu. Allah bütün çocuklarımıza ve ailelerine uzun ve sağlıklı ömürler nasip etsin” dedi.

Öncü Medya ailesi olarak Merve ve İbrahim Çelik çiftine,  dünyaya yeni gözlerini açan Elif Sare bebek ile birlikte sağlıklı ve mutlu ömürler dileriz.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (6)
CUMALİ 1 yıl önce
ŞEREFLİ BAŞKAN SENİN SSYENDE İYİ BİR MİLLİ BASKET VEYA VELEYBOLCU OLUR SANADA BU YAKIŞIR
SADET 1 yıl önce
BU ZATIN TORUNUNU BİLMEK VE GÖRMEK DURUMUNDAMIYIZ
Maşallah 1 yıl önce
Allah devletinin yaninda hayırlı sağlıklı mutlu uzun omur versin
YANİ? 1 yıl önce
Haber değeri nedir ?
suat 1 yıl önce
her dede olanı habermi yapacaksınız halkın gündemini yakalasanız artık
Düzceli 1 yıl önce
Bana ne. Habermi şimdi bu
23
açık