Ramazan Bayramı’nın 2. gününde Düzce Millet İttifakı ortakları, Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde yoğun kalabalığın yer aldığı bayramlaşma töreninde, Düzce CHP milletvekili aday adaylığını koyan fakat milletvekili listesinde yer almamasına rağmen Düzce Cumhuriyet Halk Partisi’nin yönetim kurulunda yer alan ve çalışmalarına hız kesmeden devam eden Faruk Darıyerli’de yer aldı. Öncü Haber mikrofonlarına konuşan Darıyerli; “Cumhuriyet Halk Partili olarak bugün ben de buradayım. Tabii ki ekibimizle birlikteyiz, onları destekliyoruz, desteklemeye de devam edeceğiz.” dedi.

WhatsApp Image 2023-04-22 at 15.06.31 (28)

Düzce millet ittifakı bileşenleri Ramazan Bayramı’nın 2. gününde Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Görkemli ve yoğun kalabalığın yer aldığı törende Düzce CHP milletvekili aday adaylığını koyan fakat milletvekili listesinde yer almamasına rağmen Düzce Cumhuriyet Halk Partisi’nin yönetim kurulunda yer alan ve çalışmalarına hız kesmeden devam eden, Düzce’nin tanınan ve sevilen iş insanı Faruk Darıyerli’de yer aldı.

WhatsApp Image 2023-04-23 at 12.40.54 (1)

Siyasi partilerin bayramlaşma törenlerinde, partilerin çoğu milletvekili adaylarının katılmaması kamuoyunun dikkatini çekerken, millet ittifakı ortaklarının bayramlaşma merasiminde tam kadro katılması ve millet ittifakı milletvekili adayı gösterilmediği halde, Faruk Darıyerli’nin Cumhuriyet Halk Partili olarak gelenek haline getirilen törende il yönetimini yalnız bırakmadı.

Öncü Haber mikrofonlarına konuşan Düzce CHP yönetim kurulunda yer alan Faruk Darıyerli şunları söyledi:

“Cumhuriyet Halk Partisi çok büyük bir parti, Cumhuriyetin partisi. 100 yılı aşkın süredir devam eden bir geleneği var, bir coşkusu var. Cumhuriyet Halk Partili olmak böyle bayramlarda bir arada olmak bir gelenek. Bu geleneği biz de şu anda bizde sürdürdük. Ben de çok memnunum bu kalabalıktan. Gelenlerin hepsine teşekkür ediyorum. Bu güzel bayramın ülkemize mutluluk, huzur ve başarılar getirmesini temenni ediyorum. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza da buradan tekrardan baş sağlığı diliyorum. Onlara İnşallah önümüzde günlerde güzel günler, ufuklar açılır diye düşünüyorum. Ama hayat devam ediyor, hayatın devam etmek koşullarında seçim de var. Bu seçimde ülkemize hayırlı olur. İnşallah bütün adaylara kazasız belasız, kavgasız, gürültüsüz bir seçim diliyorum. İnşallah memleketimiz için hayırlısı ne ise o olsun diyorum. Cumhuriyet Halk Partili olarak bugün ben de buradayım. Tabii ki ekibimizle birlikteyiz, onları destekliyoruz, desteklemeye de devam edeceğiz. İl Başkanımızla beraber her zaman iyi şeyler yapılması için gayretlerimiz devam edecek.”

“Küsmek yok, yola devam edeceğiz!”

“Bir buçuk yıl önce yönetime seçildiğimiz o günden beri il yönetimiyle beraber görev yaptık. O günden bu yana da çalışmalarımız devam ediyor. Hiç aksatmadık çalışmalarımızı. Partili olmak demek bu demek. Küsmek yok, yola devam edeceğiz. Hatalar olabilir, yanlış anlaşılmalar olabilir ama hayat devam ediyor, bitmedi seçim. Seçimlerde bitmeyecek, siyasette bitmeyecek. Bunları zamanı geldiği zaman tekrar konuşacağız, gündeme getireceğiz gerekiyorsa gerekmiyorsa da susacağız. Olması gerektiği gibi davranmamız lazım. Biz ülkemizde yeni bir ufkun açılması için çaba sarf ediyoruz. Bu ufuk bir gün aydınlık bir şekilde açılacak. Tekrar güzel günlere geleceğiz, eminim. Genel başkanımızın dediği gibi; yine baharlar gelecek deyip sözlerimi bitirmek istiyorum.”

HABER- NALAN TAYYAR