FvsXXKmaYAUrYVK

AK Parti Milletvekili Adayı Hakan Kuşçuoğlu, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’ne yönelik gerçekleştirilen seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. İlk olarak Beyciler Mahalle Konakları’na, ardından Ağrılılar Derneği’ne ziyarette bulunan Kuşçuoğlu, Beyciler Mahalle Konakları’ndaki seçmenlerle seçim sürecine dair görüşlerini paylaştı. 14 Mayıs seçimlerinde muhalefet partilerinin siyasi özgürlüklerini kısıtlayarak Düzce’de fermuar sistemi adı altında kendilerine dayatılan ithal adayla seçime girerek halkın iradesini kısıtladıklarını ancak feraset sahibi Düzcelilerin buna izin vermeyeceğine inandığını söyleyerek sözlerine şöyle devam etti:

“Düne kadar bizim adaylarımıza konuşanlar kendilerine hiçbir şey söylemiyorlar. Düzce ile değil ülkemizle bile alakası olamamış, hayatının büyük bir bölümünü yurt dışında geçirmiş bir vatandaşı aldılar, halkımızın karşısına aday diye çıkardılar. Diğer partilerde kendi özgürlüklerini kısıtladı ve tek parti altında seçime girdiler. Biz kimsenin özgürlüğünü kısıtlamadık. Düzce’de Yeniden Refah Partisi’nin de BBP’nin de MHP’nin de adayları var. Türkiye’nin her yerinde bu şekilde seçimlere giriyoruz. Ama onlar bir ilde fermuar sistemi bir ilde şu sistem, diğer il de bu sistem ile aslında halkın iradesini kısıtlıyorlar.”

FvsXXKZaEAYXsJr

“Halkın içine dahi çıkamıyor.”

“Daha sonra Ağrılılar Derneği'ni ziyaret eden Hakan Kuşçuoğlu, burada da ithal adaya yönelik söylemlerini sürdürerek, “Bu vatandaş pazartesi günü Düzce’den vekil olarak seçilse, ben Türkiye’de duracağını da zannetmiyorum. Seçim çalışmalarından gördüğümüz kadarıyla belirli bir noktada hareket ediyor, halkın içine dahi çıkamıyor. Emin olun bırakın halkın derdini, CHP’nin ilçelerdeki binaları nerededir onu bile bilmiyor. Buna karşın Düzce’nin hizmetine talip olmaya kalkıyor.” dedi.

FvsUJv3aAAMNaug

“Milli takımlı olmamız lazım.”

Kuşçuoğlu, konuşmasının sonunda “Bu dönem hangi partili olursak olalım, aynı futbol takımı gibi Fenerbahçeli, Galatasaraylı, Düzcesporlu, Ağrısporlu hiç önemli değil, ama bu dönem bizim milli takımlı olmamız lazım.” diyerek Ağrılıların desteklerini istedi.

FvsUA9zaEAMYrcw