Düzce İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu İmam Hatipliler Haftası münasebetiyle düzenlediği etkinliğe Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, Merkez İlçe Başkanı Av. Buğra Alp Kocaman, İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç ve İl Milli Eğitim Müdürü Emrullah Aydın katıldı.WhatsApp Image 2023-10-20 at 15.44.23 (2)

AKÇAKOCA’DA OKULLAR TATİL EDİLDİ AKÇAKOCA’DA OKULLAR TATİL EDİLDİ

Öğrenciler tarafından büyük ilgi ve alaka ile karşılanan Öztürk ve Şengüloğlu, öğrenclerin merak etiği soruları samimi bir şekilde cevaplayarak öğrencilere kariyer planlama konusunda tavsiyelerde bulundu.WhatsApp Image 2023-10-20 at 15.44.24

İl Başkanı Şengüloğlu yaptığı açıklamada, “İmam Hatipliler Haftası sebebiyle Düzce İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu'nda geleceğimizin teminatı gençlerimizle bir araya geldik. Gençlerimizin enerjilerinden istifade ettik. Kariyer günleri kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte bir İmam Hatipli olarak gençlerimizle beraber olmaktan büyük memnuniyet duydum. Gözlerinizdeki ışık geleceğimiz adına bizlere umut veriyor.

Bizleri çok güzel ağırlayan başta öğrencilerimiz olamak üzere, okul idaremize çok teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.WhatsApp Image 2023-10-20 at 15.44.22 (1)