Bahçeşehir Çamlıevler Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Özlü burada mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Başkan yardımcıları ve ilgili birim müdürlerinin de eşlik ettiği ziyarette muhalefet parti üyesi bir vatandaşın söyledikleri dikkat çekti. 3yıldır Düzce dışında olduğunu söyleyen mahalle sakini, muhalefet parti üyesi olduğunu söyleyerek “Ben muhalefet parti üyesiyim, bunu söylüyorum. 3 yıldır Düzce’de değildim. Şimdi geldim görüyorum ki; şehirde çok şey değişmiş, çok farklı gördüm. Sizi takdir ediyorum” dedi.

Vatandaşlardan gelen talepler ve olumlu yorumlar karşısında konuşan Başkan Özlü: “Göreve geldiğimiz ilk gün söyledik; Düzce Belediyesi ayırım gözetmez, her kesimden her görüşten vatandaşımıza en iyi hizmeti götürmek kurumumuzun asli görevidir. Bizim de öyle. Emeklerimizin karşılığını sizlerden aldığımız bu yorumlar ile görüyoruz. Allah sizlerden razı olsun. Siz memnun oldukça biz kendimizi başarılı sayarız. İnanın günde 16 saat çalışıyorum, hiçbir özel hayatım yok. Çünkü ben Düzce’yi seviyorum, burası benim evim. Çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz.”

MAHALLE ZİYARETLERİ (1)

Başkan Özlü Çamlıevler Mahallesi ziyaretinin ardından beraberindekilerle birlikte  Çavuşlar Mahallesine geçti.  Düzce Belediyesi tarafından hizmete açılan Mahalle Konağı’nda düzenlenen toplantıda özellikle çocuklar Başkan Özlü’yü coşku ile karşıladı.

Derslerine destek olarak konak içinde farklı branşlardan kurslar isteyen çocuklar, en kısa sürede gerekli çalışmanın yapılması için Başkan Özlü’den söz aldı.

MAHALLE ZİYARETLERİ (5)

Karşılıklı taleplerin iletildiği sohbet akşamının sonunda Mahalle Muhtarı Cengiz Beşel, Başkan Özlü’ye yapılan yatırım ve hizmetler dolayısıyla teşekkür plaketi verdi.