Dr. Faruk Özlü, Düzce’ye bir vizyon kattı. Katığı vizyonların başında hepsinden önemlisi, Dursun Ay dönemine baktığınız zamanki gevşekliği, Mehmet Keleş dönemine baktığınız zaman aksaklığı giderip belediyeye devlet aklını, kontrolünü koydu. Ancak kendisi 16-20 saat çalışırken etrafındaki ekiplere iş söylediğin zaman doğru düzgün işini takip eden yok. Bunlar da farklı farklı sıkıntılara sebep oldu.

Düzce Belediyesi’nin Kültür Müdürlüğünün var olduğu ortaya çıktı. Burçin Sarıcan’ın Kültür Müdürlüğüne gelmesiyle beraber AK Parti Gençlik Kolları teşkilatından ilçe teşkilatından geldiği bugüne kadar parti ve devlet noktasındaki yönetim aklını değiştirdi ve bir kültür müdürünün varlığıyla gençlere, Düzce’ye yönelik tanıtım kampanyasında ciddi ivme kazandı.

Dr. Faruk Özlü de mantıklı, memlekete faydalı işlerde sonuç odaklı hadiseye bakar hâle geldi. ‘Dünya Düzce Günleri’ 8 gün sürecek. Vatandaş oldukça memnun. ‘Dünya Düzce Günleri’nin tanıtımının Düzce’ye faydası ne? Sapanca doldu, Abant doldu. Ankara ve İstanbul’un arasında muhteşem bir doğamız var.

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan yaylalarla ilgili çalışmaya başladı. Yeniden bir turizm atağına başladı. İnşallah netice alır. Güzeldere’deki çalışmalarıyla beraber yayla turizminin Karadeniz’in muhteşem yaylaları ama Doğu Karadeniz’deki yaylalardan çok daha güzel yaylalarımız var. Samandere Şelalesi’nin olduğu yerde araç trafiğine çözüm üretilmesi lazım.

Düzce Doğu Karadeniz’in meşhur yaylalarına çok büyük fark atacak yaylalarımız var. Un var, şeker var, bir tane de usta var. Usta Faruk Özlü. Düzce’de çok gereksiz makam işgalleri olduğu gibi zaman gaspçıları da var. Düzce’nin Faruk Özlü gibi bir vizyona kolay kolay ulaşması mümkün değil.

Faruk Özlü’ye iş yaptırmamak için memlekete fitne sokmak için çalışıyorlar ama buna rağmen ‘Dünya Düzce Günleri’ var. Ben özellikle Sayın Faruk Özlü’yü ‘Dünya Düzce Günleri’ noktasında tebrik ediyorum. İnşallah Düzce’nin tanıtımına, enformasyonuna büyük sebep olur.

Ahmet Mutlu, şu anda İstanbul’da Amerikan Hastanesi’ne kaldırılmış Allah şifa versin. Bununla ilgili Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde bir anjiyo müdahil noktası yok demiştik. Atatürk Devlet Hastanesi’ne anjiyo servisi kurulması lazım.

İnsanların faydasına, huzurlu olmasına sebep olmak da dünya ve ahiret için çok önemli. Hiç ölmeyecek misiniz?

Turgut Özal Lisesi’nin derdi bitmedi. Niye bunu siyasi veya bürokrasi malzemesi yapıyorsunuz?

Düzce’nin nimetini külfete çeviriyorsunuz.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN